Archive for Archief 2010

Webcolumn ‘Slachtoffer’

Archief 2010, Nieuws on Juli 5th, 2011 No Comments

Ik had mij al maanden geleden voorgenomen niet meer schriftelijk te reageren op stommiteiten en op uitspraken van de leden van het Delftse College van Burgemeester en Wethouders. En dat is mij aardig gelukt. Tot de laatste weken en vooral tot het verschijnen van de bijlage van de PvdA in Delft op Zondag van afgelopen [...]

Tags: , , ,

Geen enquête instrument

Archief 2010, Nieuws, Nieuws Stadsbelangen Delft, onderaan, onderaanlinks on december 17th, 2010 No Comments

Het enquête verzoek zelf
Het verzoek van de heer Stoelinga om het enquête instrument in te zetten is op zichzelf een bijzonder verzoek te noemen. Te meer, omdat de heer Stoelinga in eerste instantie aangaf, de uitkomsten van een dergelijk onderzoek te willen gebruiken als onderbouwing voor zijn schadeclaim richting de gemeente. (eis: ruim € 600.000,– [...]

Tags: , , , ,

Weer vertraging Spoorzonetraject

Archief 2010, Nieuws, Nieuws Stadsbelangen Delft, onderaan, onderaanmidden on december 15th, 2010 1 Comment

De afgelopen maanden is in de gemeenteraad uitgebreid gesproken over het spoorzonetraject. Zelfs nog in de commissie SVR van 2 december jl. Op geen enkele wijze was er een aanwijzing, althans van de kant van het college kwam geen enkel signaal, dat er wederom vertraging zou optreden.
Vandaag ontvingen wij bericht dat het traject (spoortunnel en het Nieuwe [...]

Tags: , , , ,

25 jaar Stadsbelangen

Archief 2010, Geen categorie, Nieuws, Nieuws Stadsbelangen Delft, onderaan, onderaanlinks on december 12th, 2010 No Comments

Speech ter gelegenheid van 25 jaar Stadsbelangen Delft. (Aad Meuleman) 
De eendagsvlieg is 25 jaar oud, volop in leven, ambitieus en van plan nog lang een rol te blijven vervullen in de Delftse politiek. Dames en heren, het is maar dat u het weet.
Zouden de mensen van het eerste uur, Cock van der Pot en Aad Bonthuis, [...]

Tags: , ,

Ouderen dupe strooibeleid?

Archief 2010, Geen categorie, Nieuws, Nieuws Stadsbelangen Delft, onderaan, onderaanmidden on december 1st, 2010 1 Comment

Hierbij willen wij bij de rondvraag onderstaande vragen aan de wethouder stellen in de commissie Bestuur, Leefomgeving en Duurzaamheid van 9 december as. Wij hebben signalen gekregen dat er wordt bezuinigd op strooizout bij verpleeg- en verzorgingstehuizen. 
Afgelopen week zijn er diverse mensen uitgegleden waarbij de heer Stoop bij één situatie zelf aanwezig was. (verpleegtehuis aan [...]

Tags: , , , , , ,

Meerderheid onderschat risico’s

Archief 2010, Nieuws, Nieuws Stadsbelangen Delft, onderaan, onderaanlinks on november 27th, 2010 No Comments

Vanaf het moment dat dit college kenbaar maakte dat Delft de komende vier jaar 30 miljoen euro moet gaan bezuinigen, heeft Stadsbelangen in het kader van mogelijkheden om bezuinigingen te realiseren dan wel in het kader van herzien van plannen gewezen op de enorme investeringskosten die gemoeid gaan met realisatie van het Nieuwe Kantoor.
Wij hebben tot [...]

Tags: , , ,

‘Taxistandplaats puzzel’

Archief 2010, Nieuws, Nieuws Stadsbelangen Delft, onderaan, onderaanmidden on november 24th, 2010 No Comments

Aan het college van Burgemeester en Wethouders
Delft, 24 november 2010
schriftelijke vragen inzake taxistandplaats station Delft
Geacht college,
Naar aanleiding van schriftelijke vragen over onder andere de onvindbaarheid van de taxistandplaats bij het station heeft u op 17 februari 2010 (uw kenmerk 1059814) het volgende geantwoord:
(citaat): In principe is bebording een zaak van de gemeente. Naar aanleiding van een [...]

Tags: , , , ,

De ‘doofpot’ feiten!

Archief 2010, Nieuws, Nieuws Stadsbelangen Delft, onderaan, onderaanmidden on november 19th, 2010 No Comments

Het is alom bekend dat Martin Stoelinga vooral eigen inkleuringen geeft aan feiten die zich zouden hebben voorgedaan. Zo ook in zijn recente column over de gondel affaire.
Daarin stelt hij dat ik jaren geleden zou hebben gepleit voor een enquête onderzoek. Hij tracht dat te onderbouwen met krantenartikelen. Als je het krantenartikel van destijds leest, [...]

Tags: , , , , ,

Nee, hetzelfde!

Archief 2010, Nieuws, Nieuws Stadsbelangen Delft, onderaan, onderaanlinks on november 5th, 2010 1 Comment

Vijf lange avonden vergaderen, veel energie in onderlinge contacten over diverse amendementen en moties, geen enkele beweging van het college richting raad en uiteindelijk werd de Programmabegroting 2011-2014 met geen enkele wijziging vastgesteld. De toon is gezet door dit college. In april jl. sprak dit college bij de installatie nog van samenwerking met de hele [...]

Tags: , , , , ,

Niet over praten

Archief 2010, Nieuws, Nieuws Stadsbelangen Delft, onderaan, onderaanmidden on november 4th, 2010 No Comments

Maandag 1 november jl. was bij Lijm en Cultuur door de gemeente een informatieavond georganiseerd over het TU gebied, de MER rapportage en wat er zoal de komende jaren  gaat veranderen. Wethouder Guldemond sprak vol trots de ruim honderd aanwezigen toe. De wethouder kwam uitsluitend om te luisteren. Het was in ieder geval een mooi en vooral positief verhaal. 
Veel [...]

Tags: , , ,